שאלות ותשובות

מילס-הכי טרי שיש!!!

האם מזון יבש לכלבים מתקלקל?


כן!!! בניגוד למה שחושבים בעלי כלבים, מזון יבש איכותי לכלבים מכיל אומגה 3, אומגה 3 רגישה מאוד לחמצן וגורמת למזון יבש לאבד את טעמו כבר בימיו הראשונים, לאחר הפתיחה ובתנאי אחסון לקויים אף להתקלקל ולפגוע בבריאות חיית המחמד. אנו לא מרגישים זאת אך לכלבים חושי טעם וריח חזקים יותר משל בני האדם והם מרגישים את השינוי בטעם המזון, זו הסיבה שהם מתלהבים ממזון חדש שנפתח ותוך כמה ימים מאבדים בו עניין.
האם אחסון מזון יבש לכלבים במיכל אחסון יעיל?


לא, אין שום משמעות לאחסון במיכל שסגור "הרמטית" אם הוא נפתח כל יום לצורך האכלת חיית המחמד, תחלופת החמצן עם פתיחה וסגירת המיכל גורמת למזון לאבד את טריותו את ערכיו התזונתיים ואת טעמו-לכן, לא משנה עד כמה המזון איכותי, ערכיו התזונתיים מתפוגגים תוך פרק זמן קצר מאוד.
כמה זמן מומלץ להחזיק שק מזון יבש?


בתנאי האקלים הישראלי, עם לחות גבוהה וחום גבוה לא מומלץ להחזיק שק מזון יבש מעל שבועיים שלושה.
האם המושג "השמנת יתר" אצל כלבים קיים?


כן, שיעור השמנת יתר אצל חיות המחמד דומה לשיעורו אצל בני האדם, לרוב זה נובע מחוסר פעילות גופנית ומהאכלת יתר, עם השנים הורגלנו לקחת כוס ולהוציא מהשק כמות שלרוב אינה מתאימה עבור הכלב, לפעמים יותר ולפעמים פחות ובכך הכלב אוכל תזונה שאינה מאוזנת.
האם מומלץ להאכיל כלבים באוכל מתובל של בני אדם?


ממש לא!

משתי סיבות:

1. התבלינים בהם אנו מתבלים את המזון שלנו אינם בריאים לחיות מחמד ויכולים לגרום להם לאלרגיה.

2. לא טוב לטפח הרגלים רעים! המזון היבש של הכלבים אינו מכיל מלח ולכן אם אדם יאכל אותו הוא ירגיש מאוד טפל וחסר טעם, אך זו רמת עושר הטעמים שכלבים מכירים ואם נתחיל להרגיל אותם למזונות שלנו שהם עתירי מלח הם יתקשו לחזור לאכול את האוכל שמיועד להם וזו בעיה שממנה סובלים הרבה בעלים של חיות מחמד שנותנים לכלבים שלהם אוכל מהשיש\מהשולחן ואח"כ טוענים שהכלבים שלהם בררנים- מי יכול לאכול אוכל ללא תבלינים אחרי שחוש הטעם שלו פוגש מזונות מלוחים\מתוקים וחווייתיים, כמו מזון של בני אדם... ?
היכן מיוצר המזון של מילס?


המזון מיוצר עבורנו במפעלי GA petfood partners מפעל ייצור מזון הכלבים המתקדם בעולם, חבר בארגון PMFA גוף שהוקם במטרה לשפר את איכות המרכיבים במזון לחיות. רמת המזון המיוצרת במפעל היא מהגבוהות בעולם, ומוגדרת כ – human grade (איכות וייצור מזון ברמה המיועדת עבור בני אדם)
לפי מה נקבעת הכמות המומלצת?


הכמות נקבעת על פי משקל הכלב ומצבו הפיסי ביחס להמלצות יצרן ולאנשי המקצוע המועסקים בחברה (ביניהם תזונאי חיות מחמד). לאחר הזמנה ראשונה והיכרות עם הכלב ובעליו ניתן להתאים את כמות המזון באופן מדוייק יותר ע"פ מחשבוני האכלה מפורטים שפותחו עבורינו.
יהיו טעמים נוספים?


החברה משווקת מספר פורמולות בטעמים שונים ומגוונת את מוצריה בהתאם לדרישת הלקוחות, מידי פעם מתווספים מוצרים חדשים, כדאי לעקוב אחרינו ע"י מילוי הטופס בעמוד צור קשר
מדוע הכלב שלי הפסיק לאכול?


נא להירגע! ברוב המקרים לא מדובר בבעיה בריאותית אלא באופן שימור המזון. שימור מזון יבש בשקים הוא אינו הפתרון הנכון למזונות היבשים של היום עתירי השמנים, שומנים וויטמינים, חומצת השומן הכל כך חיונית לבריאות חיות המחמד (וגם בני אדם) פגיעה מאוד לחמצן, תוך כמה ימים של חשיפה לחמצן ע"י כך שאנו פותחים את השק לצורך האכלת חיית המחמד מתרחש תהליך חמצון שבו משנה המזון את טעמו למריר, הכלב שלנו שרגיש מאוד בחוש הטעם והריח שלו מאבד עניין ומפסיק לאכול את האוכל שלו והוא אינו יודע לספר לנו שהאוכל אינו טעים ומריר לו, מעבר לכך שהמזון אינו ערב לחיכו של הכלב הוא גם אינו מומלץ לצריכה לאורך זמן-צריכה של מזון מחומצן מזיקה לבריאות. אין פתרון אמיתי לבעיה הזו, לא באמצעות מיכל אחסון-מיכל האחסון נפתח מידי יום לצורך האכלה ולכן אין משמעות לאטימותו, ולא ע"י חלוקה למנות קטנות בשקיות ואקום מאחר ושקיות אלה עשויות פלסטיק וחמצן חודר פלסטיק. רוצים פתרון מושלם? תעברו לאריזות היומיות של מילס-הן עשויות מיריעות למינט מיוחדות המונעות מעבר חמצן ולחות מעל 99% ובכך המזון נשמר טרי, מזין, בריא ומאוד טעים לכלבכם. הנה קישור עם הסבר מדעי לתופעת החמצון
מדוע אריזות יומיות?


אריזות המזון היומיות של מילס ארוזות במנות מדודות המותאמות למשקל הכלב, ומכילות מזון מסוג אולטרה פרימיום וסופר פרימיום, היפואלרגני העשוי מחומרים טבעיים בלבד, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים מלאכותיים כלל, עם מרכיב חלבון גבוה מאוד המתאימים לכל סוגי הכלבים.

האריזות אטומות לריחות, אויר ואור, שומרות על טריות המזון וערכיו התזונתיים, מונעות חימצון, זיהום ואובדן הטעם, ומאפשרות אחסון נוח וחיי מדף ארוכים.

כל אריזה מכילה כמות מזון יומית ומדודה הנקבעת על פי משקל הכלב ומצבו הפיסי ביחס להמלצות אנשי המקצוע – הכלב אוכל בדיוק את הכמות המתאימה לו.
אני משתמש בשק כבר הרבה שנים ומרוצה למה להחליף?


מרגע פתיחת שק המזון של הכלב, אנו מכניסים את הידיים פנימה בין 30 ל-60 פעמים, ובעצם מזהמים את מזונם. חומצת השומן, אומגה 3, רגישה מאוד לחמצן וברגע שהיא נחשפת אליו היא משנה את המבנה המולקולרי שלה ומתחילה להשפיע על טעמו של המזון והופכת אותו למריר (הכלב לא יודע לספר לנו את זה אלא בדרך כלל פחות מתלהב מהארוחה), אך מעבר לטעם, הסכנה הגדולה יותר היא צריכה של מזון מחומצן לאורך זמן אשר עלול לפגוע בבריאות הכלב.

שק גדול ופתוח מפיץ ריחות לא נעים בבית, לא משנה איך ננסה לאטום אותו.
איך אני יודע מה המנה היומיות שהכלב שלי צריך לאכול ?


חברנו לווטרינרים ודיאטן כלבים מומחה ובנינו נוסחה ייחודית המתייחסת לסוג המזון ומשקל הכלב כדי להבטיח שהכלב יקבל בדיוק את המנה המותאמת לו עם הערכים התזונתיים שהוא זקוק להם, המנה המומלצת יכולה להשתנות בין סוגים שונים של מזונות.
הזמנתי מתי אקבל?


כל אריזות המזון שלנו נארזות רק אחרי ההזמנה כדי להבטיח טריות מרבית, אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לספק את ההזמנה בזמן הקצר ביותר.

אנחנו מתחייבים לספק תוך 5 ימי עבודה מרגע ההזמנה. לרוב האוכל מגיע מהר יותר :-)
האם האוכל של מילס יקר יותר?


הבידול של מילס אינו המחיר אלא איכות וייחודיות המוצר - אריזות יומיות מדודות, השומרות על טריות המזון, עשויות מחומרי הגלם המשובחים ביותר, עם אחוז גבוה של חלבון, אחוז גבוה של בשר/דגים/עוף ובעל ערכים תזונתיים משופרים.

איננו מתיימרים להציע את המחיר הזול ביותר בשוק.

האריזות האישיות של מילס נארזות רק לאחר ההזמנה בהתאמה מלאה לצרכי הכלב. לא מדובר במוצר מדף ועל כן ההשוואה לשק אוכל חודשי אינה מדויקת.

אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להציע מחיר הוגן ביחס לאיכות המוצר.

אנחנו מעודדים כל אחד לבחור את המוצר המתאים לו מבין שלל המוצרים הקיימים בשוק.
כמות האריזות לא פוגעת בסביבה?


השקענו ועשינו מאמץ רב לשמור על הסביבה, מתוך אכפתיות אמיתית ודאגה, האריזות היומיות שלנו עשויות חומרי אריזה גמישים וייחודיים הניתנים למחזור. בחרנו חומרי אריזה ייחודיים, המיוצרים במיוחד עבורנו בתביעת רגל פחמנית נמוכה מהמקובל בענף, כך שמשקל 30 שקיות מדוקקות נמוך מאשר משקלו של שק אחד שמכיל את אותה כמות המזון.
כבר היום אנחנו מייצרים את חומרי האריזה בהתאם להנחיה של האיחוד האירופי במסגרתו עד שנת 2030 כל היצרנים יחויבו לעבור לסוג זה של אריזה גמישה.

With mills every day counts 

מידע שימושי

עקבו אחרינו

ניווט בחנות

לחנות

הסיפור שלנו

דוג בלוג

צור קשר

כתובת: גרשון ש"ץ  21, תל אביב

שירות לקוחות : customer.service@millsforpets.com

MADE IN UK

©2019 BY mills ISRAEL